BplusW-Schneider-head-bg-8.jpg

LumiQuest Quik Bounce Огляд

LumiQuest Quik Bounce Швидка зміна подій

LumiQuest Quik Bounce (LQ-122) - надійний аксесуар для спалаху від відомого виробника. Цей рефлектор створений для забезпечення більшої гнучкості, ніж інші продукти LumiQuest. Краще за все використовувати його в умовах, що швидко змінюються, таких як весілля, наприклад.

Фотографи що знімають події, часто опиняються в ситуації, коли вони ходять туди-сюди між зонами без стелі та зонами, де стеля може відбивати спалах. Вони хочуть мати можливість швидко адаптуватися до змін і використовувати стелю, коли вона доступна. LumiQuest Quik Bounce вирішує ці проблеми, пропонуючи спеціальні отвори (відкриті або закриті) на відбиваючій поверхні, що дозволяє змінювати співвідношення між світлом, що йде вперед, і світлом, що відбивається від стелі.

Якщо закрити обидва отвори, утвориться джерело світла розміром приблизно 190 x 130 мм і все світло спрямовується вперед. Це досить велике джерело світла, яке значно пом’якшує тіні, особливо якщо ви не надто далеко від об’єкта зйомки.

Відкривання отворів Quik Bounce залишає приблизно 20% прямого світла порівняно з попередньою конфігурацією. 80% світла у такому випадку проходить через отвір і відбивається від стелі або, можливо, стіни, залежно від того, як ви налаштували головку спалаху. Це дуже корисний параметр, оскільки він створює природне освітлення (яке надходить зі стелі), а також виробляє достатньо заповнюючого світла, щоб пом’якшити тіні.

Щоб отвори залишались закритими або відкритими, дизайнери LumiQuest помістили кілька маленьких липучок Velcro як на зовнішню поверхню рефлектора Quik Bounce, так і на самих шторках.

LumiQuest заявляє, що Quik Bounce забезпечує два коефіцієнти освітлення: або 100% світла вперед, або 80% на стелю та 20% вперед. Ми вважаємо, що третій варіант також заслуговує згадки. Ви можете легко отримати співвідношення 40/60, тобто 40% світла йде на стелю, а 60% – вперед. Очевидно, що це досягається тим, що одна шторка залишається відкритою, а друга – закритою. Незважаючи на те, що Quik Bounce не розроблений для того, щоб мати можливість тримати закритими лише одну половину отвору, проте це цілком можливо та є приємним бонусом.

Ще одним хорошим удосконаленням LumiQuest Quik Bounce, на відміну від інших продуктів сімейства, є спосіб кріплення Quik Bounce до самого спалаху. Рефлектор призначений для встановлення на вузькій стороні, таким чином, практично усувається необхідність у кронштейні спалаху. При переході від горизонтального знімка до вертикального все, що вам потрібно зробити, це нахилити головку спалаху. Це дає змогу розташувати джерело світла над віссю об’єктива, що часто є метою використання кронштейна для спалаху. Цей підхід до приєднання модифікатора світла до головки спалаху використовується LumiQuest на стільки вдало, що почав використовуватись багатьма іншими виробниками.

Як коротке зауваження, додамо, що LumiQuest Quik Bounce LQ-122 складається і тому займає небагато місця в сумці для спорядження. Розмір: 19.5 см x 12.5 см.

Варто також зазначити, що для виробництва модифікаторів спалаху LumiQuest використовує матеріали, які можна переробити і Quik Bounce тут не виняток.

Нижче ви можете побачити кілька прикладів знімків, зроблених за допомогою відбивача спалаху LumiQuest Quik Bounce LQ-122 :

 

LQ_Kits.jpg

Висновок

Отже, LumiQuest Quik Bounce є дуже гарним доповненням до сімейства модифікаторів спалаху LumiQuest. Пристрій чудової якості і дає приємне відчуття міцного та дуже добре продуманого фото аксесуару. А різні коефіцієнти освітленості дають численні додаткові опції. Наразі ми бачимо, що Quik Bounce стає все більше популярним продуктом для українських фотографів.