MASTER-BASIC-Baner1980x1080_3.jpg

Нові професійні серії
B+W MASTER та BASIС

Захист об'єктиву топ рівня

Дізнатись більше
Nuances-banner-1980x1080_2.jpg

ND фільтри
Nuances

Приголомшлива нейтральність і абсолютна однорідність кольору

Дізнатися більше
ppt-mainpage-slide-uv-1.jpg

UV-Фільтри
B+WSchneider

Відомо, що ультрафіолет часто може стати причиною нерізкості, і переважання синього відтінку на кольорових знімках. Знімки з UV фільтром виходять більш соковитими і насиченими, усувається синюватий серпанок, що заважає сприйняттю, а передача кольору залишається нейтральною.

Вибрати UV-фільтри
Heliopan-Banner.jpg

Поляризатори
Оптика Heliopan

Зменшують віддзеркалення і відблиски, відфільтровуючи світло, покращують контраст кольоропередачі і насиченість кольорів.

Ознайомитися із серією PL-C
LumiQuest_banner1920x1080.jpg

Керуй освітленням
LumiQuest

Розсіювачі для спалахів пом'якшують тіні, заломлюючи світло через напівпрозорий матеріал, або відбиваючи світло від іншої поверхні, або використовуючи комбінацію цих двох способів.

Ознайомитися з розсіювачами

pro phototechnics

Оптика - це наша пристрасть

Наш більш ніж 20-річний досвід зйомки та продажу фототехніки дає нам змогу знаходити для вас бренди ідеальні з погляду функцій, матеріалів і дизайну. Наше покликання - ділитися з вами своїми захопленими відкриттями, а також інформувати про поточні новини, продукти, події та тенденції у світі лінз, оправ і аксесуарів для фотозйомки.

Фільтри, лінзи, аксесуари
BplusW-Schneider-prosvitlennya.jpg
Schneider B+W

Фільтри, лінзи, аксесуари

B+W Schneider встановлює стандарти в багатьох галузях фотографії. Оптика преміум класу для професійних фотоформатів у цифровій та аналоговій фотографії.

Дізнатися більше
Cokin_2.jpg
система Cokin

Тримачі, фільтри

У системі Cokin близько 170 різних ефектних фільтрів, які можна комбінувати, створюючи різні ефекти без багатогодинної роботи в Photoshop.

Дізнатися більше
LumiQuest_3.jpg
LumiQuest

Розсіювачі, софтбокси

Процес пом'якшення тіней насправді досить простий - що більше джерело світла, то м'якші тіні.

Дізнатися більше
Heliopan.jpg
Оптика Heliopan

Світлофільтри

Компанія HELIOPAN виробляє світлофільтри з 1949 року і накопичила величезний досвід, завдяки якому компанія відома і незамінна в усьому світі.

Дізнатися більше
Світ
професійної фототехніки

Неважливо, про які світлофільтри йдеться: коригувальні або поляризаційні, захисні або макро лінзи, - з нашою оптикою ви завжди можете розраховувати на найвищу якість і передові досягнення німецької, французької та американської інженерної думки.

Неважливо, якими вимогами ви керуєтеся в повсякденній зйомці, на роботі або на відпочинку - у нас ви знайдете ідеальну оптику та аксесуари, які зроблять кожен момент вашого життя особливим.

Дізнатися більше
5бренди
18Серій
845Товарів

Фототехніка та аксесуари

Топ серії

Представляємо вам бестселери у світі оптики та аксесуарів для фото. Серії світлофільтрів і аксесуарів заслужили кращу репутацію.

UV_2_b.jpg
01

B+W MASTER UV Haze 010

Відомо, що ультрафіолет часто може стати причиною нерізкості та переважання синього відтінку на кольорових знімках. Знімки з UV фільтром виходять більш соковитими і насиченими, усувається синюватий серпанок, що заважає сприйняттю, а передача кольору залишається нейтральною.

Дізнайтеся більше
Cokin-Nuances_NDGZ8_s-filtrom.jpg
02

Cokin Nuances

Фільтри Cokin NUANCES виготовлені із загартованого високоміцного скла Schott Glass B270, відомого своїм високим коефіцієнтом пропускання і низьким коефіцієнтом відбиття. Результат - приголомшлива нейтральність кольору і повна відсутність інфрачервоного забруднення.

Дізнайтеся більше
plc_5.jpg
03

B+W Circular-Pol

Поляризароры B+W уменьшают отражения и блики, отфильтровывая свет, который стал поляризованным из-за отражения от неметаллических поверхностей, улучшают контраст цветопередачи и цветонасыщенность.

Дізнайтеся більше
ppt-article-lumiquest-main.jpg
04

LumiQuest Bounce

Розсіювачі для спалахів LumiQuest Bounce пом'якшують тіні, відбиваючи світло від іншої поверхні. Виберіть поверхні відбиття і напрямок спалаху, пам'ятаючи, що кут падіння дорівнює куту відбиття.

Дізнайтеся більше
Cokin_Top_800x533.jpg
05

Cokin Сreative

Включає понад 100 різних фільтрів з органічного скла CR39® для широкого спектра оптичних ефектів. Лінійка Creative - швидка, проста й універсальна в будь-якій ситуації. Просто закрутіть перехідне кільце, вставте тримач фільтра і встановіть фільтр, щоб почати зйомку.

Дізнайтеся більше

Кращі

Світові бренди
logo-bw-filter-for-uv.svg

B+W Schneider

Якість, традиції та інновації з 1947 р.

logo-cokin-p.svg

Кокін

Створення креативних фотографій і зображень

logo-heliopan.svg

Геліопан

Світлофільтри для цифрової фотографії

logo-lumiquest.svg

Lumiquest

Пристрої для розсіювання світла та пом'якшення тіней