BplusW-Schneider-head-bg-8.jpg
Фільтри, лінзи та аксесуари

Світлофільтри B+W Schneider

Ласкаво просимо в

Світ досконалої оптики

Понад 70 років фільтри Schneider B+W є синонімом якості та інновацій. B+W вдалося зарекомендувати себе як одного з провідних світових виробників фільтрів. Сучасне виробниче обладнання, точні верстати з ЧПУ та передові технології мультипросвітлення скла гарантують найвищу якість, яка є однією з найкращих на світовому ринку.

Фільтри, лінзи та аксесуари
BplusW-Schneider-prosvitlennya.jpg

Системи покриттів

Ключовим критерієм високої якості фільтра є покриття (просвітлення). Якість починається перед об'єктивом, фільтр не повинен погіршувати роботу оптики.

Вибір покриття
BplusW-Schneider-kriplennya.jpg

Оправи

Високоточне кріплення дає змогу об'єктиву міцно триматися, легко зніматися і закручуватися. Скло має бути ідеально рівним і надійно прикрученим.

Усі оправи
BplusW-Schneider-tipy-filtriv.jpg

Світлофільтри

Фільтри дають змогу домогтися певного ефекту - відсікти зайве, надати зображенню потрібного відтінку, пом'якшити світло або просто захистити об'єктив.

Усі фільтри
BplusW-Schneider-aksesuary.jpg

Аксесуари

Увагу фотографа слід спрямовувати не тільки на об'єктиви і фільтри, а й на аксесуари для догляду за оптикою, які іноді не беруть до уваги і вважають несуттєвими.

Усі аксесуари
Зроблено у Німеччині

Весь цикл виробництва світлофільтрів B+W Schneider, включно з варінням скла, здійснюють на заводі Jos.Schneider Optische Werke GmbH у м. Bad Kreuznach у Німеччині.

Оптика преміум-класу

Професіонали, а також захоплені фотографи-аматори розширюють свій функціональний і творчий потенціал за допомогою фільтрів для фотоапаратів від Schneider .

B+W Filter встановлює стандарти в багатьох галузях фотографії. Компанія пропонує оптику преміум класу для професійних фотоформатів у цифровій та аналоговій фотографії. Новаторські рішення компанії засновані на багаторічному досвіді досліджень, розробок і виробництва.